Blog niepoprawny

Bigos na winie: co się nawinie, to do bigosu

Strona 4 z 10

Zabójcza moda

Dziś po raz kolejny widziałem coś, po czym moje oczy krwawią, a mroczne przeczucia zaczynają nękać. I zapewne będzie tego coraz więcej, i będę się z tym męczyć przez najbliższe miesiące.

Czytaj dalej

Papierosy, lody i Walt Disney. Można? Można.

Jak się człowiek kręci między ludźmi, to na różnych trafia. I różne rozmowy prowadzi. Ciekawostka sprzed paru dni – jak w tytule: papierosy, lody i Walt Disney bezpośrednio po sobie w jednym ciągu skojarzeń. Do teraz jestem zdziwiony. A wyszło tak, że…

Czytaj dalej

Dzień tego czy owego

Kiedy zdarza się ten jeden szczególny dzień – ludziom odbija. Co roku, tego samego dnia, masa ludzi nagle zaczyna się nietypowo zachowywać. I wszyscy na to samo kopyto…

Czytaj dalej

Veni, vidi – i co dalej?

Za kontynuację relacji z Blogotoku #4 zabierałem się przez prawie dwa miesiące – i im bardziej próbowałem napisać coś w miarę sensownego, tym bardziej przypominało to podstawówkowe wypracowanie „Jak spędziłem wakacje”. No to może nieco inaczej.

Czytaj dalej

Ten pierwszy raz

Odkładana tygodniami, opóźniona o miesiąc – ale jest. Relacja z pierwszego blogowego eventu, na który się ruszyłem. Blogotok #4 – „Blog to dopiero początek”. Tytułowy pierwszy raz, kiedy wypełzłem ze swojej jaskini na światło dzienne blogosfery. Jak było?

Czytaj dalej

Piękne jednorazówki

Czasem siedzi człowiek i się zastanawia, co z sobą zrobić. Przychodzą do głowy najprzedziwniejsze pomysły, samo zastanawianie się nad tym potrafi być niezłą rozrywką. A realizacja?

Czytaj dalej

« Starsze wpisy Nowsze wpisy »

© 2026 Blog niepoprawny

Theme by Anders NorenUp ↑